Bezprocentu kredīts

Bezprocentu aizdevums

Visapkārt notiek spraigas diskusijas par aizdevumu dārgumu un lētumu vai par nebanku aizdevēju pārlieku augstajām vai gluži pretēji zemajām procentu maksām, taču vai tiešam visi aizdevumu ņēmēji ir informēti par to, kā tiek noteikts tas vai kredīts ir lēts vai dārgs, kā arī par pastāvošo iespēju saņemt bezprocentu kredītu, kas būtībā ir aizdevums bez maksas. Lai noteiktu aizdevuma dārdzību, ir jāsaprot, kas tad īsti ir tik daudz piesauktā procentu maksa. Vienkāršiem vārdiem to varētu formulēt, kā maksu, kuru pie aizdevuma pamatsummas (naudas summas, kuru esat vai vēlaties aizņemties) papildus iekasē kredīta izsniedzējs. Šī procentu maksa parasti sevī ietver aizdevēja peļņu, dažādus administratīvos izdevumus, kā arī citas papildus izmaksas.

Procentu maksas par aizdevumu tiek izteikta ar gada procentu likmes jeb GPL palīdzību. Šī procentu likme norāda to, cik lielu naudas summu, jūs esat vai vēl būsiet, viena gada laikā samaksājis aizdevējam par aizdevuma izsniegšanu. GPL tiek noradīta visa veida aizdevumiem, tais sakaita arī ātrajiem kredītiem. Ātro kredītu gadījumā šī procentu likme nešķiet īsti pareiza, jo aizdevuma atmaksas termiņš parasti nepārsniedz vienu mēnesi, taču ar tā palīdzību var salīdzināt ātros kredītus savā starpā un aptuveni saprasts, kurš no aizdevējiem piedāvā aizdevumu ar zemāku komisijas maksu.

Lētākais no aizdevumiem ir bezprocentu kredīts, jo tas tiek izsniegts bez maksas!

Meklējot lētāko aizdevumu piedāvājumu, noteikti vajadzētu pasvērt iespēju saņemt aizdevumu bez procentu maksas.

Ātrais kredīts bez procentu maksas ļauj aizņemties pilnīgi par brīvu atgriežot aizdevējam tieši tikpat lielu summu, cik aizņēmāties un ne centa vairāk. Šāda veida aizdevumus piedāvā vairāki ātro kredītu izsniedzēji, piešķirot to, kā dāvanu jaunajiem klientiem, kas no konkrētā aizdevēja aizņemas pirmo reizi, gan arī sveicot svētkos jau esošo klientus.

Bezmaksas kredītu apjoms parasti nepārsniedz 200 – 300 EUR robežu, un tā saņēmēji nevar pretendēt uz aizdevēja piedāvāto galējo aizdevuma limitu, taču, ņemot vērā to, šo aizdevumu atmaksas termiņš nav garāks par 30 dienām, un kredīts jāpaspēj atgriezt šajā laikā periodā, summa vairs nešķiet tik maza un var kļūt par glābiņu ikvienam naudas grūtībās nonākušajam.

Lai saņemtu ātro kredītu bez maksas, jums jāsāk ar aizdevēju piedāvājumu apskati un izvērtēšanu. Detalizētu Informāciju par visiem aizdevēju piedāvājumiem, iespējams apskatīt kredītu salīdzinātājā, kurā parasti tiek speciāli norādīts, kuri no visiem aizdevējiem izsniedz pirmo aizdevumu bez maksas. Papildus informāciju par aizdevēju piedāvājumiem iespējams gūt paša aizdevēja mājas lapā, kā arī plašajā interneta tīmeklī.

Kad izvēle veikta un tīkamākais aizdevējs atrast, jums, aizdevēja mājas lapā atrodamajā kredītu kalkulatorā, jānorāda vēlamā aizdevuma summa un atmaksas termiņš. Pēc abu skaitļu norādīšanas klikšķiniet uz uzrakstu, kas apstiprina jūsu vēlmi saņemt aizdevumu. Pirms aizdevuma pieteikuma nosūtīšanas, būs jāaizpilda neliela reģistrācijas forma, kurā tiks prasīts norādīt aizdevuma saņemšanai nepieciešamos datus. Veicot reģistrāciju jums tiks izveidots personalizēts profils, kurā varēsiet sekot līdzi visām ar aizdevumu saistītajām darbībām.

Lai gan šķiet, ka veicamo darbību ir diezgan daudz, patiesībā bezprocentu kredīta pieteikšana un noformēšana neaizņem vairāk par 30 minūtēm. Šo darbību veikšanai nav nepieciešama iepriekšēja sagatavošanās un birokrātisku procedūru pārzināšana, jo viss ir pavisam vienkārši un saprotami.

Pēc aizdevuma pieteikuma nosūtīšanas, aizdevējs izvērtē jūsu iesniegumu un sniedz atbildi 15 minūšu laikā, turklāt kredīta atmaksu iespējams veikt, izmantojot internetbanku.

Skatīts: 5304