Iepazīšanās veidi

iepazisanasPlašajā tīmeklī ir sastopami ne vien pašmāju, bet arī dažādi ārzemju iepazīšanās portāli, kuri tendējas nevis uz vieglas izklaides atrašanu cilvēkiem, bet nopietnu attiecību būvēšanu. Lai cik dīvaini neliktos, tad tieši šis nopietnās interneta vietnes ir tās, kas konkurenci iztur visvieglāk un pastāv visilgāk. Pēc tā, cik ilgi vietne pastāv, var arī secināt par tās nopietnību – jo ilgāk vietne pastāv, jo vairāk ir tajā lietotāju, kuri gan ir atraduši savu laimi, gan tikai to meklē.

Iepazīšanās sludinājumi

Dažkārt cilvēki, lai iepazītos, izmanto nevis tam specializētos portālus (www.paris.lv, www.otrapuse.lv, utt), bet gan sludinājumu iepazīšanās sadaļas dažādās citās interneta vietnēs. Šādas sadaļas var atrast parastajos sludinājumu serveros, gan dažādās ziņu vietnēs atsevišķās sadaļās. Sludinājumus ierasts izmanto tie cilvēki, kuriem nav laika ikdienā stundām sērfot internetā speciālajos saitos un meklēt cilvēkus. Turklāt šo sludinājumu metodi nevar uzskatīt par neiedarbīgu, jo to joprojām izmanto daudz cilvēku, kuri vēlas iepazīties un atrast kādu ar ko pavadīt savu brīvo laiku.

Iepazīšanās raidījumi

Pēdējā laikā šis iepazīšanās veids ir kļuvis ārkārtīgi populārs visā pasaulē. Dažādi raidījumi un šovi, kuros cilvēki mēģina atrast savas otrās pusītes, vienmēr būs viens no ejošākajiem un pieprasītākajiem izklaides raidījumu veidiem televīzijā, jo cilvēku, kuri ir vieni un vēlas atrast savu dvēseles radinieku, netrūkst. Pašlaik Latvijas televīzijās varam redzēt divus šāda tipa raidījumus – Precamies! un Saimnieks meklē sievu. Lai arī abu raidījumu koncepcija ir visai atšķirīga, to pamatdoma ir identiska – palīdzēt cilvēkiem atrast vienam otru. Turklāt vairakkārt šo raidījumu galvenais mērķis ir piepildījies – cilvēki ir atraduši viens otru un nodibinājuši ģimeni.

Iepazīšanās sociālajos tīklos

Citi izvēlas arī šādu taktiku. Ņemot vērā sociālo tīklu popularitāti ne tikai Latvijā, bet visā pasaulē, to lietotāju skaits ir mērāms miljonos. Mūsu pašu populāro draugiem.lv vien izmanto liela daļa Latvijas iedzīvotāju. Taktikas kā iepazīties sociālajos tīklos ir katram savas – citi raksta vēstules, citi apbrīno bildes un tikai tad saņemas aizrakstīt, citi vienkārši aicina draugos, utt. Bet, lai iepazītos šādā veidā ir nepieciešama spēja samierināties ar neatsaucību, jo ļoti daudzi vai nu neatbild uz šīm vēstulēm un aicinājumiem vai arī pieklājīgi atsaka. Bet kā mēs zinām mūžu veco teicienu – kas meklē, tas atrod!

Iepazīšanās portāli ārzemēs

Nereti cilvēki, kuri necer laimi atrast šeit Latvijā, izmanto ārzemju iepazīšanās portālus, kuri strādā pēc līdzīga principa – ar īpašas programmas palīdzību, tiek atrasti piemērotākās personas ar kurām kontaktēties, tikai šoreiz tas ir nevis Latvijas mērogā, bet daudz, daudz plašākā, jo ārzemju iepazīšanās saitus izmanto daudz vairāk lietotāju , jo tie internacionālā – angļu valodā. Taču šoreiz ieteiktu būt piesardzīgiem – ir cilvēki, kuri meklē attiecības vien tādēļ, lai dabūtu uzturēšanās atļaujas vai lētu izpriecu. Tādēļ arī iesaka izvairīties no dažādām musulmaņu valstīs dzīvojošajām personām vai piemērām dažādiem izklaižu meklētājiem, kurus tautā dēvē par sekstūristiem.

Piesardzība

Par spīti tam, ka mērķi ir cēli, nevajag aizmirst par savu drošību, jo no nepazīstamiem cilvēkiem var sagaidīt visu ko. Protams, ka nevajag noskaņoties uz ļaunāko, taču lieka piesardzība nekad nenāktu par ļaunu, pat ja cilvēks ir labu mērķu vadīts. Pēc pāris tikšanās reizēm, jau varēsiet brīvi spriest par to, vai cilvēks klātienē ir tāds pats kā internetā un vai viņa nodomi ir patiesi.

Skatīts: 4077